Stahuj tisíce mp3 zdarma snadno a rychle třeba přímo do mobilu,tabletu nebo pc. Pro pohodlnější stahování hudby využij Youtube Converter.

Interpreti a jejich songy z alba ke stažení zdarma zde.
Uživatelský avatar
M@rty
Administrátor fóra
Příspěvky: 18801
Registrován: 24 led 2017, 17:36
Kontaktovat uživatele:

J. Cole [8]

Příspěvek Uživatelský avatar od M@rty » 08 kvě 2018, 14:05

j cole.jpg
Jermaine Lamarr Cole (nar. 28.1.1985) je americký hip hopový umělec a nahrávací producent. Zvýšený v Fayetteville, Severní Karolína , Cole zpočátku získal uznání jako rapper po vydání jeho debutovat mixtape, Come Up , na počátku roku 2007. Úmyslu dále pokračovat sólovou kariéru jako rapper, on pokračoval k vydání dvou dalších mixtapes po podpisu k Jay-Z je Roc Nation otisk v roce 2009.
Cole vydal své debutové studiové album Cole World: Sideline Story v roce 2011. Debutoval na prvním místě na americkém Billboard 200 a brzy byl certifikován platinou od Asociace nahrávacího průmyslu Ameriky (RIAA). Další dvě vydání, Born Sinner 2013 a Forest Hills Drive 2014 , obdržely převážně pozitivní recenze od kritiků, zatímco jsou platinovými certifikáty ve Spojených státech. Ten druhý získal první nominaci na cenu Grammy za album Best Rap . V prosinci 2016 vydal Cole své čtvrté studiové album4 Pouze vaše Eyez . Album debutovalo na prvním místě v Billboard 200 grafu a v dubnu 2017 získalo platinovouplatnost. Jeho páté album, KOD , bylo propuštěno v dubnu 2018.
Cole, který sám vyučuje na klavír, působí jako producent vedle své hip-hopové kariéry a produkuje singly pro umělce, jako jsou Kendrick Lamar a Janet Jackson , stejně jako zpracování většiny produkce ve svých vlastních projektech. On také vyvinul jiné podniky, včetně Dreamville Records , stejně jako nezisková organizace nazvaná Dreamville nadace. V lednu 2015 se Cole rozhodla, že v dětském domově v Fayetteville v Severní Karolíně bude mít doma svobodné matky

Alba:
Jsem DJ a zároveň majitel tohoto fóra.
Pokud si chceš poslechnout mé sety , tak klikni zde.
Pokud máš zájem si mě pozvat do klubu napiš mi na email: cica156@gmail.com

Komentovat